"IMAGE OF OTHER"

We wrześniu 2011 roku nawiązaliśmy kontakt ze szkołą w Czechach (ZĹ  Dr. E. Beneše, Nam. J. Berana 500, 196 00 PRAGA 9 - Cakovice, strona internetowa www.zscakovice.cz ). Od tego momentu grupa 15 uczniów z klas drugich i trzecich pod nadzorem i opieką nauczyciela języka angielskiego prowadzi wspólnie z kolegami z Czech stronę internetową projektu w języku angielskim pt. "Image of Other" - www.imageofother.spruz.com. Młodzież sama rozbudowuje i uaktualnia tę stronę poprzez systematyczne prowadzenie bloga, w którym opisują siebie, swoją rodzinę i znajomych, miejsce zamieszkania, własne domy, okolicę, czas wolny, zainteresowania, plany na przyszłość oraz wiele innych tematów ważnych dla nastolatków. Ponadto uczestnicy projektu zamieszczają na tej stronie wiele zdjęć odpowiednio opisanych w języku angielskim, a także krótkie filmy przedstawiające naszą szkołę czy hobby. Wszystkie te działania mają na celu doskonalenie umiejetności językowych, nawiązywanie nowych znajomości oraz pogłebianie wiedzy o krajach partnerskich.