Proszę o przesyłanie aktualności na adres: gimgasocin1@wp.pl

Gimnazjum - Klasa IIIa

Wychowawca

Barbara Gutowska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Fizyka 8 Barbara Gutowska
08:50 - 09:35 Język polski 2 Grażyna Podlasińska
09:45 - 10:30 Matematyka 1 Ewa Podsiadlik
10:45 - 11:30 Język angielski 5 Marta Wodzyńska Zaborek
Język rosyjski 6 Katarzyna Korzeniewska
11:45 - 12:30 Język rosyjski 6 Katarzyna Korzeniewska
Język angielski 5 Marta Wodzyńska Zaborek
12:40 - 13:25 W-f dz. 10
13:30 - 14:15 W-f chł. 10 Leszek Krupiński
Zajęcia korekcyjne 2 Bogusława Majewska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 1 Ewa Podsiadlik
08:50 - 09:35 Historia 7 Mieczysław Kamiński
09:45 - 10:30 Język angielski 5 Marta Wodzyńska Zaborek
Edukacja dla bezpieczeństwa 6 Krzysztof Wierzbowski
10:45 - 11:30 Religia 7 Krzysztof Wierzbowski
W-f dz. 10 Leszek Krupiński
11:45 - 12:30 Religia 3 Krzysztof Wierzbowski
W-f chł. 10 Leszek Krupiński
12:40 - 13:25 Język polski 3 Grażyna Podlasińska
13:30 - 14:15 Zajęcia teczniczne 8 Barbara Gutowska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia 7 Mieczysław Kamiński
08:50 - 09:35 Matematyka 1 Ewa Podsiadlik
09:45 - 10:30 Geografia 4 Beata Żukowska
10:40 - 11:25 Język angielski 5 Marta Wodzyńska Zaborek
Język rosyjski 6 Katarzyna Korzeniewska
11:45 - 12:30 Język angielski 5 Marta Wodzyńska Zaborek
Język rosyjski 6 Katarzyna Korzeniewska
12:40 - 13:25 Język polski 3 Grażyna Podlasińska
13:30 - 14:15 W-f chł. 10 Leszek Krupiński
14:20 - 15:05 Zajęcia korekcyjne 2 Bogusława Majewska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 3 Grażyna Podlasińska
08:50 - 09:35 Fizyka 8 Barbara Gutowska
09:45 - 10:30 W-f dz. 10 Leszek Krupiński
Wychowanie do życia w rodzinie 7 Mieczysław Kamiński
10:40 - 11:25 Matematyka 1 Ewa Podsiadlik
11:45 - 12:30 Zajęcia z wychowawcą 3 Grażyna Podlasińska
12:40 - 13:25 Historia 7 Mieczysław Kamiński
13:30 - 14:15 Wiedza o społeczeństwie 7 Mieczysław Kamiński
14:20 - 15:05 Zajęcia korekcyjne 2 Bogusława Majewska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 1 Ewa Podsiadlik
08:50 - 09:35 W-f chł. 10 Leszek Krupiński
Religia 3 Krzysztof Wierzbowski
09:45 - 10:30 Zajęcia teczniczne 8 Barbara Gutowska
10:40 - 11:25 Geografia 4 Beata Żukowska
11:45 - 12:30 W-f dz. 10 Leszek Krupiński
Religia 3 Krzysztof Wierzbowski
12:40 - 13:25 Język angielski 5 Marta Wodzyńska Zaborek
Język rosyjski 6 Katarzyna Korzeniewska
13:30 - 14:15 Język angielski 5 Marta Wodzyńska Zaborek
Język rosyjski 6 Katarzyna Korzeniewska