Proszę o przesyłanie aktualności na adres: gimgasocin1@wp.pl

Gimnazjum - Klasa IIIb

Wychowawca

Dorota Brudzikowska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Biologia 4 Beata Żukowska
08:50 - 09:25 Fizyka 8 Barbara Gutowska
09:45 - 10:30 Matematyka 1 Ewa Podsiadlik
10:40 - 11:25 Chemia 8 Barbara Gutowska
11:45 - 12:30 Język polski 2 Bogusława Majewska
12:40 - 13:25 W-f chł. 10 Leszek Krupiński
Zajęcia korekcyjne 2 Bogusława Majewska
13:30 - 14:15 W-f dz. 10 Leszek Krupiński
Zajęcia wyrównawcze matematyka 1 Ewa Podsiadlik

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 W-f chł. 10 Leszek Krupiński
Religia 4 Krzysztof Wierzbowski
08:50 - 09:35 W-f dz. 10 Leszek Krupiński
Religia 6 Krzysztof Wierzbowski
09:45 - 10:30 Geografia 4 Beata Żukowska
10:40 - 11:25 Zajęcia teczniczne 8 Barbara Gutowska
11:45 - 12:30 Matematyka 1 Ewa Podsiadlik
12:40 - 13:25 Język angielski 5 Marta Wodzyńska Zaborek
Edukacja dla bezpieczeństwa 6 Krzysztof Wierzbowski
13:30 - 14:15 Język angielski 5 Marta Wodzyńska Zaborek
Edukacja dla bezpieczeństwa 6 Krzysztof Wierzbowski
14:20 - 15:05 Chór 6 Dorota Brudzikowska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 1 Ewa Podsiadlik
08:50 - 09:25 Fizyka 8 Barbara Gutowska
09:45 - 10:30 Język polski 3 Grażyna Podlasińska
10:40 - 11:25 Język angielski 5 Marta Wodzyńska Zaborek
Język rosyjski 6 Katarzyna Korzeniewska
11:45 - 12:30 Język angielski 5 Marta Wodzyńska Zaborek
Język rosyjski 6 Katarzyna Korzeniewska
12:40 - 13:25 Zajęcia artystyczne 7 Dorota Brudzikowska
13:30 - 14:15 W-f chł. 10 Leszek Krupiński
Zajęcia wyrównawcze jęz. polski 2 Bogusława Majewska
14:20 - 15:05 Zajęcia korekcyjne 2 Bogusława Majewska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia 7 Mieczysław Kamiński
08:50 - 09:35 Geografia 4 Beata Żukowska
09:45 - 10:30 W-f dz. 10 Leszek Krupiński
Wychowanie do życia w rodzinie 7 Mieczysław Kamiński
10:40 - 11:25 Wiedza o społeczeństwie 7 Mieczysław Kamiński
11:45 - 12:30 Język polski 2 Bogusława Majewska
12:40 - 13:25 Matematyka 1 Ewa Podsiadlik
13:30 - 14:15 Zajęcia z wychowawcą 2 Bogusława Majewska
14:20 - 15:05 Zajęcia korekcyjne 2 Bogusława Majewska