28 września 2017 18:31 | Aktualności

Wybory Samorządu Szkolnego

W dniu 25 września 2017roku uczniowie klas III gimnazjum pod opieką pani pedagog Sylwii Ulatowskiej przeprowadzili wybory do Samorządu Uczniowskiego. W wyborach wystartowali uczniowie: Natalia Wiśniewska, Adrian Dyoniziak, Jagoda Bojarska, Martyna Ciecierska oraz Dominika Wierzbowska. Kandydaci przygotowali się do wyborów poprzez przedstawienie swoich plakatów wyborczych, które umieszczone były w korytarzu głównym. Ponadto, każdy z kandydatów musiał spełnić określone warunki co do sylwetki kandydata. Uprawnionych do głosowania było 170 uczniów głosowało 146,  w tym 2 głosy były nieważne. Komisja w składzie: Natalia Klimczak, Aleksandra Pawlak, Paulina Suchodolska, Magdalena Sobieraj oraz pani pedagog czuwała nad prawidłowym przebiegiem wyborów.

Po przeliczeniu głosów wyborczych 54 głosy co daje 31,76% otrzymała Natalia Wiśniewska                    i została przewodniczącą. 38 głosów co daje 22,35% otrzymała Martyna Ciecierska i została zastępcą a 23 głosy co daje 13,52% otrzymał Adrian Dyoniziak i został skarbnikiem.

Gratulujemy zwycięzcom!

Sylwia Ulatowska